Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

    02:41:00  

Hızlı ve sağlıklı saç uzatmayı 5 maddede inceleyelim. Unutmadan hatırlatalım saçın hızlı uzaması yetmez aynı zamanda sağlıklı uzaması da gereklidir. Hazırsanız başlayalım.

Madde 1 Sağlıklı Saç Uzar

Bu madde'de saçınıza zarar verecek uygulamalardan kaçınmanız gerekiyor.

Nedir bu uygulamalar ?


 • Saçlarınızı düzleştiriyorsanız eğer bunu yapmaktan vazgeçin.
 • Saçlarınızı siyahtan platin sarısına boyatmamanız gerekiyor.

 • Madde 2 Doğal Yollarla Saçlarınıza Bakım Yapın

  Bu madde de yer alan doğal ürünler saçı besler, nemlendirir ve hızlı uzamasını sağlar.
  • Avokado yağı
  • Zeytin yağı
  • Tatlı badem yağı

  Madde 3 Sağlıklı Beslenin ve Su İçin

  Metabolizmanın hızlı bir şekilde çalışması için günlük en az 1,5 - 2 litre su içmek gerekir. Düzenli olarak da gerekli protein, mineralleri vücuda almak gerekir. Balık, yumurta ve tahıl tüketmek bu anlamda çok faydalı olacaktır.

  Madde 4 Saçınızı Taramaktan Korkmayın

  Sabah ve akşamları uçları yuvarlatılmış tarakla saçınızı tarayabilirsiniz. Bu saçınızı masaj yapar, kan dolaşımını hızlandırır ve güçlendirir. Ek olarak koparak dökülmelere karşı saçın kuru iken taranması çok daha savunmasız olacaktır.

  Madde 5 Saçınızı Havlu ile Kurutun

  Saçlarınızı mümkün olduğunca havlu ile kurulamaya çalışın ve saç kurutma makinesinden uzak durun. Suyu iyi çeken bir havlu ile düzenli olarak kurulanmak çok daha sağlıklı olacaktır. Saçlarınızı sürterek kurulamaktan sakının bunun yerine havluyla hafif dokunuşlarla saçlarınızı kurulayın. Sürtme hareketi saça daha çok zarar verecektir.

  Son Sözler

  Çok ürün kullanarak saçlarınızı yormamanız ve hava almasını engellememeniz gerekiyor. En sık yapılan hatalardan biri de ürünlerden mucize beklemek oluyor oda mümkün değil tabiki. Ürünlerde mucize yok, 1 ayda 10 cm saç uzaması yok bunlara inanmayın. Saçlarınızı haftada 2 - 3 defa yıkamaya özen gösterin bunun yanında ürünleri karıştırmadan az ve öz ürün kullanın. Sağlıklı günler.

  evde saç uzatma taktikleri
  Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
  etiketler ; saç uzatma, kolay saç uzatma, hızlı saç uzaması, sağlıklı saç uzatma yöntemi, hızlı saç uzatma yöntemleri, saç uzatmak için yapılması gerekenler, saçlar en iyi nasıl uzar