Kırık Saçlara Ne İyi Gelir Bulduk Kesin Çözüm

    11:33:00  

Kırık Saçlara Ne İyi Gelir

Merhaba,  saçlarım koparak dökülüyor, hiç uzamıyor, saçlarım çok cansız ve kuru olduğu için bir türlü şekil veremiyorum diyorsanız tüm bu sorunlara tek bir ürünle çözüm bulacaksınız.

Katı forumdaki hindistan cevizi yağı saçınızın tüm ihtiyacını karşılayacak.

Piyasada satılan saç ve bakım ürünlerinin çoğunun içerisinde ana madde olarak hindistan cevizi yağı vardır.

Hindistan cevizi yağının içinde anne sütünde bulunan laurik asit vardır. Laurik asit, saçınızın tüm protein ihtiyacını karşılayacak.

Uygulanışı

Saçınızın yoğunluğuna göre hindistan cevizi yağını bir kabın içerisine döküyoruz. Katı forumda olan hindistan cevizi yağını daha kolay uygulamak için oda sıcaklığında erimesini bekleyebilirsiniz dilerseniz fazla beklememek için fön makinesi ile eritebilirsiniz.

Yağı uygulamadan önce saçınızı ıslatın. Ardından yağı saç uçlarına ve diplerine iyice yedirin. Saçınızı streç folyo ile sarın 1 saat bekledikten sonra saçlarınızı durulayın. Saçınızı yıkadıktan sonra saçlarınızın parladığını ve yumuşadığını göreceksiniz.

Sonuç

Özellikle boya, röfle ve düzleştirici ile zarar gören saçlar ilk kullanımdan itibaren saçlarının onarıldığını görecekler. Saçınızın kırıkları için artık saçlarınızı kestirmenize gerek yok. Saçlarınız sağlıklı bir şekilde hızlı olarak uzayacaktır.

kırık saçlara kesin çözüm
Kırık Saçlara Ne İyi Gelir Bulduk Kesin Çözüm
etiketler ; kırık saçlara ne iyi gelir, kırık saçlara evde tedavi, kırık saç maskesi, kırık saçlara kesin çözüm, güçsüz saçlara çözüm, kuru saçlar için maske, cansız saçlar için öneri, dökülen saçlar için maske,